Strašidelný les 2017

Napsal Super User. Posted in co se děje

 

15. LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD

nebo-li

STRAŠIDELNÝ LES

se blíží :-)

SO 4.11.2017 od 17:30

 

 Zdravíme všechny naše příznivce,

tradiční Strašidelný les je již opět za dveřmi a tímto bychom Vás všechny rádi na naší akci pozvali!

 Neváhejte a přijďte si s námi užít příjemný večer!

Stejně jako předchozí ročníky budeme začínat i končit opět na louce za "lesíkem" na Fořtu...(mapka zde)

Zde bude sraz všech účastníků a též zde bude probíhat doprovodný program, malé výtvarné dílničky, občerstvení apod. Po příchodu na akci si každé dítko nechá od pořadatelů napsat své "startovní" číslo a na vyzvání poté vyrazí na cestu lesem..vše další se dozvíte z letáčku a samozřejmě i přímo na místě.

 

Teď si již jen stačí vroucně přát, aby počasí mělo pro naše snažení pochopení :-)

Opět téma " Pomocníci "

Uvítáme jakoukoliv pomoc! Ať už v podobě strašení, tak i s přípravou trati, či s dílničkami, popřípadě s občerstvením .. a samozřejmě i v podobě sponzorských darů (rádi umístíme logo sponzora na náš web, pokud si to bude přát). S pomocí se strašením je snad jediná podmínka - bezvýhradné uposlechnutí instrukcí pořadatelů - zdůrazňuji hlavně pomocníkům z řad našich teenagerů ;-) V jiném případě budeme nuceni dotyčné strašidlo vykázat zpět do pohádkové říše za brány našeho světa, za brány Strašidelného lesa ;-)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO POMOCNÍKY - po skončení akce sraz všech v cíli !!! Vaše pomoc s úklidem bude opravdu neocenitelná ;-) !

Jedná se o soukromou akci klubu. Za děti ručí rodiče. Klub nenese odpovědnost za případnou škodu způsobenou na této akci.

 

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

Těšíme se na Vás všechny

Za SK Petra Fiksová