Úspěšná „LASERGAME LIGA ČAKOVIČEK“

Napsal Super User. Posted in co se děje

 

 

V největší aréně v Praze - v MERCURIA LASER GAME v Holešovicích - proběhlo

v SO 11.4.2015

bláznivé "sportovní" klání

týmů i jednotlivců

 

 

Byla to dozajista veliká výzva pro nás všechny. Naprostá většina z nás byla v aréně poprvé, či v minulosti jen tak letem světem nakoukla do tajů týmové nebo individuální "řežby". Každopádně musím říci, že jsem byla velmi mile překvapena, jak se všichni hráči nadšeně vrhli do velmi zábavného a přitom takřka lítého boje. Důkazem toho byla i drobná neštěstí zjištěná po opuštění arény. Jako například Markéty Vaňkové zprohýbané brýle, když se potkala s neústupnou zdí, či Jirky Vaňka krvácející "bebíčko" na ruce :-). Sešla se nás pěkně různorodá skupina 40 lidí z Čakoviček, ale i z Prahy a okolí. Od nejmladší Míši Vaňkové (2 roky) až po ty, kteří si již hrdě říkají babička a dědeček. Moc si toho vážím a věřím, že jsme Vás nezklamali a opět s námi vyrazíte za nějakou další zábavou.

Celá liga probíhala ve velice příjemné atmosféře, kterou nám tak báječně pomáhal vytvářet pan Jakub Švec, manažer provozu Mercuria Laser Game, se svým týmem. Měla jsem strach, jak zvládneme vše nachystat. Ve správném pořadí nahnat potřebné týmy "na plac" a poté spočítat výsledky. Bude-li prostor na vyvěšení celkového pořadí, překřičíme-li v tomto uzavřeném prostoru celou naší bandu rozjařených hráčů ... Chyba lávky, nervy byly zbytečné. Hned na začátku převzal aktivitu právě pan Jakub se svým kolegou a vše šlapalo, jak na drátkách. Bylo nachystané dokonce i promítací plátno, kde jsme mohli sledovat jednotlivé fáze našeho klání. Překřikovat jsme se též nemuseli - byl k dispozici mikrofon. Při vyhlašování vítězných týmů i jednotlivců jsme rádi konstatovali, že bylo opravdu dobře, že jsme si od Mercuria Laser game objednali i medaile. Hned se vítězové mohli cítit opravdu vítězně.

Po našem příchodu a po seznámení s pravidly, se do prvních bojů vrhlo 5 týmů. Ostatní sledovali na plátně průběh hry. Poté jsme se prostřídali a dalších 5 týmů šlo hrát. Po této úvodní sérii pan Jakub spočítal výsledky a vyslal do boje 5 týmů, které bojovaly o umístění na 6.-10.místě. V následující hře se poté utkalo zbývajících 5 týmů, které bojovaly o 1.-5.místo. Tomuto týmovému stylu hry se říká TEAM DEATHMATCH.

Nyní nás již čekala závěrečná finálová hra. A to všichni proti všem, nebo-li INDIVIDUAL DEATHMATCH. 20 nejlepších jednotlivců se vrhlo do boje „muž proti muži“ – tedy – ženy se rozhodně nenechaly zahanbit ;-) . Jestli mi předchozí týmové hry přišly náročné v tom smyslu, že jsem byla každou chvíli někým zasažena, tak v individualní hře se zhasínání životů a opětovné rozsvěcení střídalo přímo neuvěřitelně rychle. Zas a znovu mě překvapovalo, jak je možné, že ti nejmenší špunti jsou snad za každým rohem a rozhodně nejsou vůbec vidět. A k tomu se naše pubertální mládež dokázala minimálně naklonovat. Jinak si nedokáži představit, jak mohli být na snad 3 místech najednou :-) Po této – pro každého finalistu – 3.hře, jsme z arény vycházeli naprosto mokří, utahaní, ale hlavně spokojení a natěšení na výsledky... 

Během několika minut bylo vše spočítáno, nachystáno a mohlo začít slavnostní vyhlašování vítězů. Nejprve jsme museli poděkovat všem dětských hráčům. A opravdu vychválit zvlášť naše nejmenší hráče – (nejen) čtyřleťáčči si zaslouží velikou pochvalu! Holky, kluci - jste jedničky! Všechny děti dostaly po sáčku bonbónů a pak již nastalo samotné vyhlašování těch nejlepších.

Týmy:

1.místo   Borci_CZ

2.místo   Fiksíci

3.místo   Dinosauři

 

Jednotlivci:

1.místo   PingBugsBunny

2.místo   Carlos

3.místo   Duguwu

Moc gratulujeme

Medaile, šampaňské, rychlé špunty i čokolády jsou rozdány. Spousta fotek zdokumentovala dnešní akci. Hráči se rozcházejí do svých domovů. A my si můžeme oddychnout. Další akce se podařila!

Tímto moc děkuji všem, kdo mi pomáhali s organizací celé ligy. A to hlavně již zmíněnému panu Jakubovi Švecovi z Mercuria Laser Game za profesionálně uspořádaný turnaj a velmi přátelský přístup. Též děkuji Evičče Fričové za velkou pomoc s organizací přímo v předsálí arény, za zajištění odměn a též za sponzorský dar v podobě šampaňských věnovaných na turnaj přímo naší hospůdkou Na Pekárně. Samozřejmě veliké díky patří i „babičce Žabičce“ za bezvadné postarání se o naše nejmenší, když se rodiče právě nacházeli v „plné palbě“ :-)

 

Veliké díky Vám všem a přeji báječný den :-)

Za SK Čakovičky

Petra Fiksová

Odkazy:

Soupis týmů
Pořadí týmů včetně finále & pořadí jednotlivců po 2 kolech
1. hra
2. hra
3. hra
4. hra
5. hra