Advent v Čakovičkách 2023

Napsal Super User. Posted in co se děje

 

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU

a

ADVENTNÍ miniJARMARK V ČAKOVIČKÁCH

v sobotu 21. 11. 2023

od 15:00 h za rybníkem

Vážení sousedé a přátelé,

s nekonečnou radostí vás zveme na slavnostní zahájení adventního období 2023, které pořádá SK Čakovičky ve spolupráci s SDH Čakovičky. Rozsvěcení našeho vánočního stromu v 17h se stalo kouzelnou tradicí, a letos si opět slibujeme nezapomenutelné okamžiky. Přijďte navštívit vánoční jarmark u nás v Čakovičkách, kde na Vás čeká atmosféra plná vánočního kouzla. 

Co můžete očekávat?

Oči a srdce se nám zalesknou díky vystoupením malých umělců z naší MŠ Čakovičky a okolí. Pro naše šikovné ratolesti jsme připravili kouzelná vánoční tvoření, která jim přinesou radost a zábavu. Kromě toho vám nabídneme exkluzivní prodej adventních věnců a dalších drobných pokladů spojených s kouzlem vánočního času.

A to není vše! Pro vás, milí sousedé, jsme připravili bohaté občerstvení, které potěší jak malé, tak i velké gurmány. Zahřejte se lahodným svařákem, voňavým čajem nebo chutným punčem. Čekají na vás také vánoční dobroty, sladké i slané.  A co ještě? Připravte se na překvapení, která vás zahřejí u srdce.

Užijete si vánoční hudbu a vystoupení našich nejmenších talentů, kteří pro vás připravili ty nejkrásnější vánoční koledy.

Těšíme se na setkání s vámi na této vzácné události, která nás spojí v radosti, pohodě a očekávání krásných vánočních dnů.

Již se na vás všechny moc těšíme, 

SK Čakovičky a SDH Čakovičky