Zpráva ze Strašidelného lesa 2022

Napsal Super User. Posted in co se děje

 

Zpráva z 19. Strašidelného lesa

Ráda bych tímto poděkovala všem, kteří se letos podíleli na organizaci našeho Lampiónového průvodu nebo-li Strašidelného lesa. Věřím, že se akce líbila a malí i velcí návštěvníci odcházeli do svých domovů spokojeni a v dobré náladě.

Jako každý rok začaly přípravy na Les již v průběhu září. Pomocníků i strašidel se nám hlásí čím dál tím více, z čehož máme velkou radost! Počasí 5.11. bylo úžasné. Chystání akce probíhalo od rána v dobré náladě za svitu sluníčka a v 17 hodin mohlo naše snažení vypuknout naplno. Trio Cecilka nám předvedlo parádní ohňovou show, Marek Fiksa opět vystřílel super ohňostroj a více jak 200 dětiček s minimálně dvojnásobným počtem dospěláků se po skupinkách vydalo do Strašidelného lesa. Čekající návštěvníky provázel večerem moderátor Vašek Landsiger. V dílničkách u čarodějnic si děti s chutí vyráběly spoustu strašidelných výrobků a všichni si pochutnávali na dobrotách z našich stánků s občerstvením. Dle ohlasů návštěvníků se Les i tentokrát líbil a dětské úsměvy po příchodu do cíle byly, jako vždy, pro nás tou největší odměnou. Na 50 strašidel odvedlo výbornou práci, podobný počet dobrovolníků zajistilo kvalitní průběh akce a my se můžeme těšit na další ročník - což už bude jubilejní 20!! Neskutečné! Začínala jsem s návštěvností cca 20 dětiček z obce a za pomoci jednoho dvou kamarádů - nejvíce báječné Zdeničky Dokoupilové. A do dnešních dnů se nám naše lesní dovádění rozrostlo do takovýchto rozměrů... :-)

Moc rádi tedy touto cestou děkujeme všem, kdo se k našemu snažení přidává a s velkým nadšením a nápady si užívá všeho, co tato organizace obnáší. Moc si toho vážíme, díky! 

Též velmi děkujeme našemu SDH Čakovičky, OU Čakovičky a Styrotradu za velkou pomoc a sponzorské dary.

Přeji všem za SK Čakovičky co nejpohodovější dny a těšíme se na další společné akce

Petra Fiksová

 

Odkaz na fotogalerii Marek Fiksa