Reportáž ze slavnostního otevírání hřiště

Napsal Super User. Posted in co se děje

 

Dobrý den,

přinášíme vám reportáž ze slavnostního otevírání hřiště v Čakovičkách.

Začátek byl naplánován na třináctou hodinu dne 27. 10. 2018 k příležitosti oslav sto let vzniku Československa. Již od samého začátku bylo zřejmé, že se všichni těší na otevření a následný turnaj, ale nejvíce nadšené byly děti, které se již nemohly dočkat, až poprvé vykopnou fotbalový míč. 

V samotném úvodu otevření proběhla registrace fotbalových týmů místních dětí. Na hru byly připraveny tři týmy dětí v dresech Chelsea, Barcelona a Real Madrid. Opravdu skvělé obsazeni.

Po úvodním proslovu starosty pana Jiřího Studničky a následném předání správy hřiště a klíčů do rukou předsedy SK Čakovičky a jeho členům, již nic nebránilo oficiálnímu přestřižení pásky.

Tím se otevřela brána hřiště a ihned nastoupily první týmy malých fotbalistů. I když to byl přátelský turnaj, všichni hráli s plným nasazením a s cílem vyhrát. Po skončení turnaje již na děti čekalo občerstvení a také odměny za účast. Zahráli si ale i dospělí, první hra ve volejbale smíšených družstev přinesla hodně zábavy. Nechyběl ani nohejbal. I zde se proti sobe postavily týmy složené z návštěvníků otevírání hřiště. Závěr celého sportovního odpoledne přinesl zápas v malé kopané děti VS dospělí. Hra byla opravdu napínavá a rozhodovalo se až na penalty.

Musíme  říci, že si všichni přišli na své a věříme, že nám všem hřiště přinese spoustu dalších sportovních zážitků. A již se těšíme na další a to jarní turnaj, o kterém vás budeme včas informovat.

Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru, obci Čakovičky a SDH Čakovičky za pomoc s organizaci a občerstvením.

 

Za SK Čakovičky

Karel Tomášek

 FOTOGALERIE Míša Bůbelová